OnePlus 12 tanıtım tarihi belli oldu! İşte özellikleri!

Akıllı telefon pazarında var olma savaşı veren OnePlus, üst düzey telefonlar üretmeye devam ediyor. Şirketin yeni amiral gemi modeli ise OnePlus 12 olacak. Telefon, tahmin edebileceğiniz gibi üst düzey donanımsal yeteneklere sahip. İşte bu harika cihazın ne zaman tanıtılacağı da netlik kazanmış durumda.

OnePlus 12 tanıtım tarihi belli oldu! İşte özellikleri!

Yapılan duyuruya göre cihaz, 4 Aralık 2023 tarihinde tanıtılacak. Bu tarih, OnePlus şirketinin 10. yıl dönümüne işaret ediyor. Ayrıca lansmanın sadece Çinli kullanıcıları ilgilendirdiğini ve global sürüm için bir süre daha beklememiz gerektiğini belirtmemizde fayda var. Gelelim şimdi OnePlus 12’nin teknik özelliklerine.

Telefon bir amiral gemi modeli ve özellikleri de buna uygun. Zira cihaz, Qualcomm tarafından üretilecek olan en güçlü işlemciden yani Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden güç alacak. 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı ile raflardaki yerini alacak olan OnePlus 12, 120 Hz tazeleme oranı sunan bir OLED ekrana ev sahipliği yapacak.

5.400 mAh bataryayı bünyesinde bulundurmasını beklediğimiz telefon, 50W hızlı şarj teknolojisi sayesinde seri şekilde şarj olabilecek. Ana kamera noktasında Sony LYT-808 sensörünü kullanacağı doğrulanan OnePlus 12‘de bunun yanı sıra 64MP çözünürlüğünde olan periskop sensörü de bulunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x