Nil Anka Kimdir? Ümmü Gülsüm mü, “Nil Anka mı deyim” Paylaşımlarının Anlamı Nedir?

“HİÇBİR ZAMAN ÜMMÜ GÜLSÜM OLMADI”

Gerçek isminin Ümmü Gülsüm olduğu iddilarına yanıt veren Nil Anka, şöyle bir paylaşımda bulundu.

“Arkadaşlar gerçekten bana olan ilginiz hoşuma gidiyor, ekonominin ve eğitimin ivme kaybettiği güzel ülkemde, gençlerimizin stresten uzaklaşmak için eğlenceli anlar yaratması ve bunu benimle popülerleştirerek yapmaları ayrıca gururlandırdı. Teşekkür ederim.

Öncelikle adım hiçbir zaman Ümmügülsüm olmadı. Her zaman Nil Anka’ydım. Ayrıca çok sempatik bir isim. Olsaydı da zevkle kullanırdım yalnız eğlenirken o isimleri taşıyan insanlar olduğunu unutmayın, herkesin bir ismi var ve bu İnsanları değerlendirmeniz için bir anlam teşkil etmez.

Yalan ve iftiralar attırmayı mecbur kılarak ve o kızların programda kalması için yapımcılarla anlaşarak oyunlara piyon oluyorlar. Kullanılıyorlar.

O programdan önce de Nil Anka idim. Konserler verdim. O programa beni Türkiye’ye tanıtmak için çıkardılar. Halk nezaketimi sevince çok dikkat çektim ve reytingler üzerime gelinerek elde edilmeye başlandı.”

NİL ANKA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nil Anka, Adnan Menderes Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Nil Anka 2013 yılında Aşk Zırhı isimli single’ını piyasaya sürmüş, ardından da Bu Tarz Benim yarışmasına katıldı.

Anka’nın iddialı Instagram paylaşımları Dan Bilzerian’ın, Anka’yı özel davetlisi olarak Amerika’ya davet etmesine bile neden olmuştu. Instagram hesabı üzerinden 4 sayfalık bir açıklamada bulunan Anka, isminin Ümmügülsüm olduğu iddialarına yanıt da verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x