Norveç Prensesi Martha Louise ve Amerikalı nişanlısı ile evleniyor

Norveç Prensesi Martha Louise ve Amerikalı nişanlısı, kendini şaman olarak tanımlayan Durek Verrett önümüzdeki yaz evleneceklerini duyurdu.
Kral Harald V, Verrett’i ailesine kabul etmekten mutluluk duyduğunu söyleyerek ikiliyi tebrik etti.
Prenses, nişanlısıyla beraber kurduğu alternatif tıp işini yürütmek için geçen yıl kraliyet görevlerinden feragat etmişti.

KOVİD’E KARŞI MADALYON SATTI

Verrett tıp dünyasında büyük tepki çeken, alternatif tıp yöntemlerini uygulamasıyla nam saldı. Daha önce kanserin bir seçim olduğunu öne sürmüştü. Ve dahası internet üzerinden Kovid-19’u savuşturduğu söylenen madalyonlar sattı.
Kendisini “6. Nesil Şaman” olarak tanımlayan Hollywood gurusu, ölümden dirildiğini ve ABD’deki 11 Eylül saldırılarını gerçekleşmeden iki yıl önce tahmin ettiğini de öne sürdü.

PRENSES MELEKLERLE İLETİŞİM KURBİLDİĞİNİ İDDİA EDİYOR

Prenses Martha Louise ise meleklerle iletişim kurabildiğini iddia ediyor. Norveç kralı ve kraliçesi Çarşamba günü yayınlanan bir açıklamada, “Durek Verrett’in aileye katılmasından heyecan duyuyoruz ve büyük günü onlarla birlikte kutlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz,” ifadelerini kullandı.
Düğün, Norveç’in manzarasıyla ünlü Geiranger kasabasında, Unesco Dünya Mirası Alanı olarak belirlenen bir fiyordun kıyısında yapılacak.

ESKİ EŞİ İNTİHAR ETTİ

Norveç’in devlet televizyonu NRK, Verrett’in Norveç’e taşınacağını ve herhangi bir unvanı olmadan kraliyet ailesine katılacağını bildirdi.
Prenses daha önce yazar Ari Behn ile evliydi. Çift 2017 yılında boşandı. Behn, 2019 Noel Günü intihar etti.
Prenses Martha Louise, Kral Harald’ın en büyük çocuğu. Küçük kardeşi Veliaht Prens Haakon, babasının yerine kral olacak.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x